З десятикілометрової зони навколо села Комишуватка Приморського району продовжують вивозити свиней та виплачувати компенсації селянам за втрати через виявлений вірус африканської чуми.
Нагадаємо, для закупівлі худоби у селян Запорізька область нещодавно отримала з державного бюджету 3,3 млн. грн. Перші виплати розпочато тиждень тому, фінансування здійснюється без затримок.
На сьогодні власникам худоби відшкодовано збитків на 436 тис. грн. Із зони відчуження вже вивезено 348 голів свиней загальною вагою понад 30 тонн. Як повідомили в головному управлінні ветеринарної медицини, всі тварини, які вивозяться, абсолютно здорові, кожну з них попередньо ретельно перевіряють і оглядають фахівці. Оскільки м'ясо цих свиней повністю безпечне і його безперешкодно можна вживати в їжу, тварин відправляють на Бердянський м’ясокомбінат, де ще раз проводять експерт
...
Читати далі »