
Напередодні професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини заступник голови адміністрації Євгенія Анатоліївна Гарматюк завітала до працівників районної державної лікарні ветеринарної медицини та управління ветеринарної медицини у Деражнянському районі аби привітати кращих з найкращих працівників даної галузі з їх святом. Від імені голови адміністрації Володимира Олексійовича Шагаки та від себе особисто висловила найкращі побажання та слова вдячності за їх віддану справі працю та вручила почесні грамоти районної державної адміністрації.
З привітальним словом також завітав представник з головного управління ветеринарної медицини в Хмельн
...
Читати далі »
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
439
|
Додав:
dervet
|
Дата:
20.08.2012